טיול סאפ סרי לנקה

השנה יצאנו בשני סבבים - סבב מתקדמים בסוף ינואר, סבב מתחילים באמצע פברואר. לפרטים ותאריכים מדוייקים צרו קשר.

מדוע לנסוע לחופשת גלישה בחו"ל?

רק בחופשת גלישה מסוג זה תוכלו להתקדם בצורה משמעותית ולשפר את רמת הגלישה שלכם במהירות ובמקצועיות רבה כאשר כל טרדות היומיום נותרו הרחק מאחור תוכלו להיות כל כולכם בים ללא הפרעות.

מיכל וצוות ISUP יעניקו לכם הזדמנות חסרת תקדים לבוא ולבצע קפיצת מדרגה ביכולות האישיות

תהליך הלוקח שנה עד שנתיים גלישה פעם עד פעמיים בשבוע בארץ וכמובן תלוי בהתאמה לכשרון והיכולת האישית של כל אחד ואחד מכם יקרה כעת תוך רק 10 ימים.

אז מה עושים שם?

אנו מגיעים לסרילנקה לתקופה מרוכזת בת 10 ימים אותם נרצה לנצל עד תום ולשם כך נצא לים בכל יום כבר עם אור ראשון. אנו נקיים מספר אימוני גלישה בכל יום, האימונים מצולמים בוידאו ומהלך היום בין האימונים נוכל לאכול, לנוח ולנתח את הביצועים יחד עם מיכל והצוות על מנת שבאימון הבא נוכל לשוב לעבוד על הטעון שיפור. כל אחד ואחת מכם יוכל לצפות בביצועיו בוידאו ולהבין בדיוק מה עליו לשפר על מנת לבצע את ההתקדמות הנכספת. 

קצת על המקום והפעילויות:

בימים הראשונים נקיים הכרות עם החוף ווליגאמה והגלים המושלמים בו. הגלים בחוף זה מתאימים לכל הרמות גם למתחילים וגם למתקדמים. אנו נתקדם עם כל אחד בהתאם לרמתו.

בנוסף נחתור אל האיים הסמוכים ונקיים אימוני גלישת גלים. בין האימונים נרגע על החוף נאכל ארוחות טובות, נשתה שייקים ונהנה מחברתם של חברים איכותיים. 

באחד הימים נצא לטיול חתירה באחד מנהרות סרילנקה היפים והרגועים שיש.

  • מתאים לגולשי סאפ וגלים מכל הרמות
  • מלון חדש ומפנק על הספוט הכי טוב לגלישה
  • ניתן להשכיר גלשני סאפגלים במקום
  • צילומי סטילס ווידיאו לכל משתתף
  • ניתן להצטרף לטיולי חתירה והפלגות מפנקות

פרטים בדבר עלויות וסידורי הלינה יש לשוחח עם מיכל 054-5827082

סרטון גולשים עם ISUP בסרילנקה ינואר 2017