top of page

...חברים שלנו מספרים עלינו ועל החוויה שלהם בים

המפגש עם הסאפ הוא שילוב של גוף ונפש הנפגשים באיזון. אני עושה משהו ממש כיף וגם מחזק את הגוף ואת הנפש. משמעות הים בשבילי היא: אנשים טובים, חברים חדשים, פתיחות ושיתוף. אופק אין סופי של לימודים שימשכו כל החיים. ההנאה הכי גדולה והמתנה הכי גדולה שאני יכול לתת לעצמי בחיים. הים הוא נשימה.

הגלים מלמדים אותי לזהות הזדמנויות ולרכב עליהם, כמו בחיים. ללמוד לתפוס את הגל, ברגע הנכון, בזווית הנכונה - ואז אתה עליו. מתייצב ורוכב. מסתכל קדימה אל עבר המטרה ולא למטה. יש כל כך הרבה פרקטיקות לקחת מהגלים שזה מדהים! לקחים השווים זהב לאנשי עסקים. אני מתמודד בשנה וחצי האחרונה עם מצב לא פשוט בעסק והגלישה עזרה לי ללבוש משקפיים מדהימים של פרופורציות 

באיי-סאפ פגשתי אנשים מדהימים ומקצועיים שאני לא מפסיק ללמוד מהם. היכולת לשלב בין שמחה, כיף ומקצועיות היא המייחדת את הצוות הזה. מיכל בנתה קהילה של אנשים מדהימים סביבה וזה ניכר בכל דבר

אופיר בריל

PHOTO-2018-12-22-21-55-56.jpg

הים בשבילי, עולם ומלואו...אם זה המרחב הבלתי נגמר, המים הצלולים הנושקים לשמים, לרוב כחולים וצלולים, לפעמים סוערים ועכורים, נהנית מהחול הרך והמזמין ומהאנשים הנפלאים שפוגשת בדרך, נשאבת, מתמכרת. 

מתחילה בשיעורי חתירה בים רגוע ועם הזמן מגלה את השעשוע, בתחילה בקטנה, בגלונים ועם הזמן מצטרפת לאימונים נוספים ומתקדמים, בכל מזג אוויר, קיץ וחורף, גם כשמד הטמפרטורה מציג 7-8 מעלות, נכנסת למים. ומילדה שלא היתה מוכנה להכניס את הראש למים, הופכת לגולשת שנוסעת עד קצה העולם, להתמודד עם עוצמת גלי האוקיינוס, להתערבל בהם שוב ושוב ואפילו מצליחה ומשתפרת...פשוט מתאהבת.

 

אין לי ספק שהאהבה הזו לים והסיפוק וההנאה מעוצמתו יחד עם החברויות החדשות שנוצרו, משפיעים לטובה על כל נדבך בחיי, אם זו השלווה הנפלאה שמשתלטת או תחושת הסיפוק וההנאה מההתקדמות בגלים ובשליטה על הגלשן, או להתגבר על מכשולים ופציעות ולדעת להתמודד בקלות יחסית.

 

התאהבתי במיכל משיח המדהימה, שלפעמים נדמה שמשמשת ה"אמא" שלנו, המבוגרים ממנה. על הסבלנות, המקצועיות, היחס החם והבית הנפלא שיצרה, האירועים המשמחים והטיולים הכיפיים בארץ ובעולם. יחד עם המאמן, המקצוען, האלוף שלנו, נמרוד משיח שסוחף אחריו גם כשקר בחוץ וקשה לקום מהמיטה ב 05:00 בבוקר, לאימוני הכח, שאין מצב שמוותרת עליהם 

שמחה גם על השבתות באוהל, המפגשים עם החברים ושאר אנשי הצוות הנהדרים 

!  לסיכום,  בשבילי, איי-סאפ זה אושר גדול

נועה סלע

DSC_0633.jpg

מאז ומתמיד עולם המים משך אותי ,התחלתי בחתירות ובשיפור יכולות החתירה. ובשנה האחרונה נכנסתי גם לעולם הגלים.

התהליך שעברתי וכמו בתהליכים אחרים שאני מוביל או שותף להם, המכנה המשותף לכולם שמדובר בתהליכים ארוכים וחייבים להתמיד בהם.

כפי שאני מגדיר יותר מפעם אחת, הסאפ הוא החלק שיותר קשור לנשמה, השילוב של הים עם הצורך בריכוז מאוד גבוה שפחות קיים בתחומים אחרים.

מעניק לך אנרגיות חיוביות ורוגע להמשך יום העבודה.

הדרך שנמרוד ומיכל משיח מובילים, היא דרך שונה ומיוחדת.

השילוב של הצד החברתי והאנשים שנקלטים בקבוצה, אל מול התמיכה וההדרכה המקצועית שיש בה יותר מאימון סאפ. השיחות על דרך חיים לרבות השמירה על הגוף הן בתחומים משלימים כמו יוגה ומדיטציה והן על ידי שיחות על מה שאנו אוכלים ומכניסים לגוף. כל זה לא בדרך של הטפה, אלא הסברים וכל אחד מחליט על דרכו.

שלומי ליבוביץ'

51026305_10218698144231779_8263306619811

לעמוד על סאפ היה בגדר חלום. בגלל מחלת פרקים ,אני בעלת 60 אחוזי נכות. לאט לאט אם הרבה עזרה והדרכה מצוות isup  יכולת העמידה על הסאפ ושווי המשקל השתפרו. כיום אחרי שנה וחצי התחלתי לגלוש גלים. אין לתאר את תחושת ההנאה והסיפוק. הכושר הגופני משתפר מרגע לרגע ויחד אתו החוסן והבטחון הנפשי. כך גם לגבי האיזון ושווי המשקל הפיזי ומסתבר שגם הנפשי וכך גם לגבי גמישות ושחרור השלד והמפרקים שכנראה משליך גם על שחרור פנימי.

לפעמים אני מגיעה לים חולה וחוזרת בריאה. תרופה פיזית ובעיקר נפשית ורוחנית. 

בצוות  isup אני מאוהבת ולא רק בצוות אלא בכל הקבוצה שהם גיבשו סביבם באהל בחוף הצוק. הקבוצה מורכבת ממגוון אנשים בכל הגילאים, ספורטאים וכאלה שאף פעם בחיים לא עשו ספורט, אוהבי ים וכאלה שאף פעם לא הרטיבו את השיער בים. אחרי כמה שיעורים כולם הופכים למורעלים... מכורים....

ליאורה קנטרוביץ'

51540088_10218698120791193_9148032005470

שלושה ימים של שכרון חושים ❤

טיול חתירות קסום באילת, עם קבוצה נהדרת של חותרות וגולשות נפלאות ❤ ועם מלכת ים אחת שגרמה לכל הטוב הזה להתקיים Michal Mashiah 👑 ובכלל אני שמחה שנכנסה לחיי. . .

אוהבת אותך מיכל משיח❤  היו לנו זריחות יפהיפיות ושקיעות קסומות, חתירות עם הרוח וחתירות נגד הרוח (גם ב- 32 קמ"ש), היו לנו חתירות מרגשות עם דולפינים 🐋
חצינו את ים סוף וחתרנו בלגונות חלומיות, היה לנו יוגה על המים, וזמן איכות בחוף של מוש,

וזמן פינוק בסתלבט על המים 😎 ובסה"כ היה חלום...חלום מתוק...עם ים של ים וים של אהבה 

ורד בדוסה

מיכלוש... תודה רבה על שיעור הגלים היום... על הסבלנות והמקצועיות.. את מדהימה!

היה לי כייף אדיר חזרתי הביתה עם טעם של עוד....תותחית! 

מירה טובלי

מיכלי והצוות תענוג לפתוח את הבוקר איתכם ❤ 

ליאת מצין

רבים מחברי שואלים אותי איך התחלתי לעסוק בספורט הזה, האם צריך כושר? האם זה מתאים לכל גיל? זה לא מפחיד? הפוסט הזה מוקדש לכם, וכמו כל דבר בחיים צריך רק לרצות מספיק פלוס מועדון מחבק וזה קורה. Isup Michal Mashiah שם הכל התחיל....

רשל סילוורה

 

כאחת שאהבה את הים רק מבחוץ ופחדה להיכנס פנימה...
אחרי פחות משנתיים, והנה אני כבר עושה את צעדיי הראשונים בסאפ גלים.
כן כן... אחרי שיעורי חתירה פרטיים, שיעורי חתירה קבוצתיים, ואימוני חתירה בלב ים, התחלתי לשלב גם סאפ גלים.
שבוע שאין בו לפחות שיעור אחד - הוא שבוע לא כייפי.
וכל זאת אני חייבת למועדון I SUP - למיכלי האחת והיחידה, למדריכים המקצועיים, לאווירה הכי מדליקה ושלא לדבר על החברים החדשים שרכשתי לי בתקופה הזו.
וכל שנייה שאתם לא... זה הפסד שלכם.
"

ציפי אולינובר

 

d5af3b8a-91f9-4f0b-84ba-d848a99f70e7.jpg
bottom of page